KURUMSAL

Neden Kaytelsan ile çalışmalısınız

HakKımızda

DEMİREZEN GRUP, bünyesindeki KAYTELSAN ve ZENSAN markaları ile kurulduğu 2002 yılından bugüne dek aralıksız olarak sürdürdüğü faaliyetlerinde “güven ve özen” ilkelerine verdiği büyük önemle hizmet vermektedir. Hizmet verdiği sektörlerde Türkiye’de aranan firmaların arasında yer almayı başarmıştır. 12 adet CNC Tel Bükme ve 12 adet Robot Kaynak Makinaları ile Tam Otomatik Krom Kaplama Tesisi ve Tam Otomatik PE Kaplama Tesislerinden oluşan son teknoloji makina parkuru, yetkin personeli ve geniş perspektifi ile sektör ihtiyaçları doğrultusunda sektörde sahip olduğu konumunu her geçen gün daha da güçlendirmeye devam etmektedir. 

DEMİREZEN GRUP, Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 5.000 m2 kapalı alanda, KAYTELSAN markası ile büyük fırın ve soba üretici firmalarına yılda yaklaşık 5 milyon adet fırın ızgara ve yan raf, 5 milyon adet soba kafes üretimi yapabilmektedir. Mutfak ve banyo aksesuarları üretimini ise ZENSAN markası altında gerçekleştirmektedir. Üretiminin %70’i KAYTELSAN markası ile iç pazara, %30’u ZENSAN markası ile Avrupa, Asya, Afrika kıtalarında birçok ülkeye satılmaktadır. ZENSAN markamız, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ, RUSYA ve AVRUPA BİRLİĞİ ülkelerinde resmi olarak tescillidir. Tüm operasyonlarında yeşil enerji kullanmakta olan DEMİREZEN GRUP olarak aynı zamanda SEDEX üyesi olmaktan gurur duyuyoruz. SEDEX/SMETA araçlarını ve denetimlerini, insan ve işçi hakları ile çevre, iş sağlığı ve güvenliğinin yanı sıra, faaliyetlerimizin etik ilkelere dayanmasını sağlayarak sürekli iyileştirme amacıyla kullanıyoruz. SEDEX üyesi olarak daha sürdürülebilir bir tedarik zincirine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Raporumuza ulaşmak için ZAA420500864 numaralı kodu kullanabilirsiniz. Kaliteli iş anlayışı ve yüksek teknoloji makine parkuru ile müşteri memnuniyetini temel alan kalite ve güvenilir bir iş birliği arayanlar için doğru çözüm ortağınız olabiliriz.

Hikayemiz

Misyonumuz

Misyonumuz toplum ihtiyaçları doğrultusunda teknoloji ve hizmet dönüşümünü sağlayarak, müşteri-lerimize her zaman en yüksek standartlarda hizmet vermek.

Vizyonumuz

Tel sanayi olarak, değişen ve gelişen dünya şartlarında, müşteri memnuniyeti sağlayarak, Türkiye ve Dünya pazarında markamızı duyurmak.

SERTİFİKALARIMIZ

X